Vücuda göre ceket giyme tavsiyeleri listesinde eklenen entryler
 
Kısa ceket modelleri.
Listelik

Tarz yaratmak istiyorsanız kısa ceket kullanabilirsiniz. Modern yapısı ile birlikte bütün dikkatleri üzerinize çekecektir. Bu ceket modelini de dar jeanlarla tamamlayabilirsiniz. Ve spor ama şık görünmek istiyorsanız da altına kalın tabanlı ayakkabı giyebilirsiniz...
 
2 . entry miray tarafından eklendi.        
Düşük omuzlu bayanlar için ceket tavsiyesi.
Listelik

Eğer omuzlarınız düşükse ve bundan pekte memnun değilseniz vatkalı ceket modellerini tercih etmenizi öneririz. Bu tarz modeller omuzlarınızı olduğundan çok daha geniş gösterir. Eğer boyunuz kısa ise vatka aracılığı ile desteklenmiş uzun blazer ceket modellerinden de uzak durmalısınız. Mini ceketler size daha çok yakışacaktır.
 
3 . entry miray tarafından eklendi.        
Uzun boylu kadınlar için ceket tavsiyesi.
Listelik

Eğer ki boyunuz uzun ise, uzun ceket modellerini denemenizi öneririz. Ve bu ceketleri de jean’larla tamamlayabilirsiniz. Ve eğer klasik bir görünüm ortaya çıkarmak istiyorsanız da oxford tarzı ayakkabı kullanabilirsiniz.
 
4 . entry miray tarafından eklendi.        

Vücuda göre ceket giyme tavsiyeleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Vücuda göre ceket giyme tavsiyeleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom