Yaz aylarında sevgiliyle yapılabilecekler listesinde eklenen entryler
 
Yaz aylarında sevgiliyle neler yapılır?
Listelik

Tatile gidemiyor olsanız bile bulunduğunuz şehir de yapacağınız birçok aktivite bulunduğuna eminim. Yaz günlerin de sevgilinizle yapacağınız birçok güzel etkinlikler mevcut olsa da romantik bir hava yaz ayların da daha çok yaşanmaktadır. Yaz aylarını sevgilinizle roman tik bir şekil de geçirmek istiyorsan yazımızın devamını okumalısınız.

Kamp yapabilir ve baş başa romantik bir gece geçirebilir tüm gününüzü doğa yürüyüşüne ayırarak birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tabi gece olduğun da çardır da baş başa bir geceyi ihmal etmeyin. Şehrin gürültüsünden ve stresten uzak bir yerde sevgilinizle geçireceğiniz bir akşam bile harika hayallere sebep olmakta düşünün ve hareket edin. Eğer kamp yapamıyor iseniz diğer bir seçenek olarak piknik yapın. Piknikte kendinizi doğal halinize bırakın ve sevgilinizle baş başa bir gün geçirin. Piknik hayal ettiğinizden daha güzel geçebilir ve kendinizi romantik bir yaz günün de bulabilirsiniz.
 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

Yaz aylarında sevgiliyle yapılabilecekler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Yaz aylarında sevgiliyle yapılabilecekler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom