Yaşlı görünmeye sebep olan trend hataları listesi

Anne tarzı kot pantolonlar, Jeansler, retro gözlükler, tüvit ceketler gerçekten de son birkaç yıldır en moda parçalar. Ama bu trend parçalar size uymuyorsa pek fazla zorlamaya gerek yok. Öncelik olan modadan önce üzerine yakışıp yakışmadığıdır. Aldığınız kıyafet hem sizi güzel göstermiyor hem de olduğundan daha yaşlı gösteriyorsa, o kıyafetlerinden uzak durmanız gerekir.

 
2 . entry nihal tarafından eklendi.        
Yaşlı görünme sebebi : Aşırı makyaj
Listelik

Güzel olabilmek için çok fazla makyaj yapmaya hiç gerek yok. Doğru renkleri doğru bölgelere doğru bir şekilde uyguladığınız zaman, makyajınız asla ama asla sizi yaşlı göstermeyecektir.

 
3 . entry nihal tarafından eklendi.        
Yaşlı görünme sebebi : Soluk görünümlü renkler.
Listelik

Gençseniz ya da genç hissediyorsanız canlı renkler tercih etmelisiniz. Genel olarak yaşlıların giydiği o soluk renkler sizi de yaşlı gösterebilir.

 
4 . entry nihal tarafından eklendi.        
Yaşlı görünme sebebi : Anne tarzı kot pantolonlar
Listelik

90’ların yüksek belli ve bol kesim kotları her ne kadar şimdilerde yine trend olsalar da fazlasıyla yaşlı görünmenize sebep oluyor. Sırf modaya uyayım diye hiç kimseyi arkanızdan konuşturmanın anlamı yok.

 
5 . entry nihal tarafından eklendi.        
Yaşlı görünme sebebi : Hırka seçimleri.
Listelik

Hırkalar kışın kullanışlı görünüyor fakat özellikle de kilolu bayanlar için yanlış bir tercih olabilir . Vücudunuzu olduğundan daha büyük gösterecek hırkalar yerine , hoş bir ceket sizi çok daha şık ve genç gösterir.

 
6 . entry nihal tarafından eklendi.        
Yaşlı görünme sebebi : Gri saçlar.
Listelik

Bazı kadınlara beyaz saç ya da gri tonlardaki saçların yakışıyor olduğu doğrudur. Ama bunu hemen kendi saçında denemenize gerek yok. Gri saç genel olarak yaşlılığı anlatır. Bu yüzden sadece moda oldu diye saç renginizi değiştirmemeniz gerekir.

 
7 . entry nihal tarafından eklendi.        
Yaşlı görünme sebebi : Okuma gözlükleri.
Listelik

Retro modeli gözlükler hoşunuza gidiyor olabilir. Ama okuma gözlüğü takmak gibi zorunluluğunuz varsa da daha seksi, daha tarz gösterebilecek çerçeveden yapılmış gözlükleri kullanmalısınız.

 
8 . entry nihal tarafından eklendi.        
Yaşlı görünme sebebi : Tüvit materyaller.
Listelik

Kot kumaşlar size spor havası vermekle kalmaz ayrıca daha canlı ve enerjik gösterir. Eğer yaşlı görünmek gibi bir isteğiniz ya da niyetiniz yoksa tüvit kumaşlardan uzak durmalısınız.

 
9 . entry nihal tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom