Freddie Mercury
Listelik

 
2 . entry gokce tarafından eklendi.        
Rock Hudson
Listelik

Zamanın en yakışıklı aktörlerinden olan Rock Hudson 1984 yılında bu hastalığa yakalanıp bir sene tedavi görmesine rağmen hayatta kalmayı başaramamıştır.

 
3 . entry gokce tarafından eklendi.        
Eazy – E
Listelik

 
4 . entry gokce tarafından eklendi.        
Arthur Ashe
Listelik

Amerikanın ilk siyahi tenisçisi Arthur Ashe bir kalp ameliyatı sırasında aids bulunan kan vücuduna karıştırıldığı için 1988 yılında hayatını kaybetmiştir.

 
5 . entry gokce tarafından eklendi.        
Liberace
Listelik

 
6 . entry gokce tarafından eklendi.        
Rudolf Nureyev
Listelik

Rus bale dansçısı Fransa’da yaşadığı 1980’li yıllarda aids hastalığının Fransa’da yayılması sonucu bu hastalıktan 1993 yılına kadar kurtulamayıp hayatını kaybetmiştir.

 
7 . entry gokce tarafından eklendi.        
Anthony Perkins
Listelik

1992 yılında ünlü Hollywood oyuncularından Anthony Perkins aids hastalığına yakalanarak yaşamını yitirdi. Eşi 2001 yılında yaşanan saldırıda hayatını kaybetmesi de ilginç bir hatıra olarak günümüze kadar geldi.

 
8 . entry gokce tarafından eklendi.        
Isaac Asimov
Listelik

Bilim kurgu kitapları yazarak yaşamını sürdüren ünlü yazar 1982 yılında bu hastalığa yakalanıp hayatını kaybeden ünlüler arasında.

 
9 . entry gokce tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom