aldatıldığını anlama yöntemleri listesi

aldatıldığını anlama yöntemleri listesi için eklenen 3 entry bulunmaktadır.
 

her ne kadar aldatmanın altında yatan birbirinden farklı sebepler olsa da aldatıldığınızı anlamak için belli başlı bir kaç sinyali doğru algılamanız yeterli. peki aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? eşiniz eğer sizi aldatıyorsa muhtemelen sizinle romantik bir yakınlaşma yaşamak istemeyecek, sizden uzak duracaktır.
Listelik

eşiniz sizi aldatıyorsa, evde geçirdiği zaman azalacak, sizinle ve çocuklarla eskisi kadar çok zaman geçirmek istemeyecektir.
aldatan erkeğin yaptığı harcamalarda artışlar olur. eşiniz sizi aldattığı takdirde, yaptığı harcamaların düzeni eskisinden farklı olacak ve muhtemelen açıklayamayacağı masraflar ortaya çıkacaktır.
eskiden kendisine çok dikkat etmeyen erkek, eşinden bir başka kadınla yakınlaştığı takdirde, kendine eskisinden daha fazla dikkat etmeye başlar. örneğin daha sık tıraş olur, giyim tarzı değişebilir.
eşini aldatan erkeğin günlük rutini değişir. eşiniz her zamankinden farklı saatlerde evden çıkıyor, eve her zamankinden farklı saatlerde geliyorsa, bu aldatmanın ciddi bir işareti olabilir.
eşinizi arayıp ulaşamıyor ya da her zamankinden daha zor ulaşıyorsanız, aldatıldığınızdan şüphelenmek için yeterli sebebiniz var demektir.
aldatan erkek, aldatmasının sebebi olarak genellikle karısını görür ve karısıyla yaşadığı diyaloglarda suçlayıcı bir dil kullanır.
eşinizle yaptığınız konuşmalarda sizi sürekli eleştirdiğini düşünüyor ve buna bir anlam veremiyorsanız, belki de eşinizle oturup konuşmanın vakti gelmiştir.

 

aldatılmayı kimse istemez…
Listelik

ama maalesef yaşanıyor çevremizde bu durumlar...
sevgilini sürekli aramayı ve detaylı sorular sormayı bırakmalısın.
ceplerinde bulunan fişleri kontrol etmelisin.
yakalarını kontrol etmek nafile, klişe olduğu için yakalatmaz kendini.
telefonu ile uğraşırken, seni kontrol edip etmediğine dikkat et.
aşkın gözlerini kör etmesine izin verme dikkat et...
arkadaşlarınla telefonda konuşurken, gizli bir şeyler konuşuyor gibi yap...

 

düzenli ve uzun bir ilişki de kadınların en çok korktuğu durum aldatılmaktır.

bu sorun kadınları içten içe kemirir ve ipuçlarının peşine dahi düşerler.

fakat aldatıldığını düşünen bir kadına vereceğimiz öneriler sayesinde kendini hırpalamaktan vazgeçerek partnerinin hareketlerinden aldatılıp aldatılmadığını kolayca anlayabilecekler. eğer bir kadın aldatıldığını düşündüğü zaman sakin kalmalı ve mantıklı hareket etmelidir. bu durumu düşünmek dahi sizin sinirlenmenize yol açabilir. bu yüzden partnerinizi sorularınızla uyandırmamalısınız. aldatıldığınızı anlamak için biraz sabretmeli ve farklı yollarla bu duruma açıklık getirebilirsiniz. araştırmalarımızın sonucun da aldatan bir erkeğin yaptığı hareketleri ise şu şekilde açıklayabiliriz.

sizinle birlikte olan erkek telefonunu sizi yanınıza geldiğin de kapatıyor ya da saklıyorsa şüphelenecek durum var demektir.

gereksiz yere mutluluğu varsa ya da daha öncelerine göre fazla bakım yapıyorsa dikkat etmelisiniz.

para harcamaları her zamankine göre fazlalaştırmışsa bunu incelemelisiniz.

daha önceleri işten çıkınca eve aç olarak gelen biri şimdiler de dışarıda yemek yeme alışkanlığı edinmişse bu durumun mutlaka takibe ihtiyacı vardır.

 
üst bottom