Uzmanlar cildinizi güzelleştirmek adına birçok besin tavsiye eder fakat her zaman cilde faydalı besinleri tüketmek yararlı değil, zararlı olabilir. Cilt özellikle bir kadının en önem verdiği konulardan birisidir.
Listelik

Cilde faydalı besinleri tüketirken bir yandan da cilde zarar veren besinleri de tüketmektesiniz. Bu durum cildinizin dengesini bozarak cildinize kalıcı zararlar verebilir. Cildinize zarar veren yiyeceklerden uzak durarak cildinize parlaklık verebilir ve kusursuz cilde kavuşabilirsiniz. Cildinize zarar veren yiyecekleri öğrenmek için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Cildimize zarar veren yiyeceklerin en başın da şeker ve şeker içeren gıdalar gelmektedir. Şekerden sonra 3 beyaz olarak bildiğimiz un ve tuz da cildimiz için tüketmememiz gereken gıdaların arasın da gelmektedir. Cildimiz için alkol ve alkol içerikli içeceklerden de uzak durmanız gerekmektedir. Alkol sadece cilt için değil sağlınız açısından da zararlı ve tüketilmemesi gereken içecektir. Kızarmış yiyecekler de cilde oldukça büyük zararlar vermektedir. Kızarmış yiyecekler fazlaca tuz ve yağ içerdiği için cildin kurumasına ve sivilce çıkmasına sebep olur.

 
2 . entry cengiz tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom