Ciltteki çatlaklar için doğal yöntemler listesinde eklenen entryler
 
Bir bayanı oldukça rahatsız eden çatlaklar bel, kalça ve göğüsler de daha sık görülmektedir. Ciltte meydana gelen çatlaklara doğal yöntemler ile neler yapılabilir? Hamile bayanlar da en sık görülür. Evde hazırlayacağınız karışım ile çatlaklardan kurtulmanız artık mümkün.

Avokado, tatlı badem yağı ve yulaf.
Yarım avokadoyu 2 kaşık yulaf ile karıştırınız. Daha sonra tatlı badem yağını ekleyerek kıvama gelene kadar karıştırınız. Karıştırma işlemini elinizle de yapabilirsiniz. Çatlak olan bölgelerinize masaj yaparak uygulayınız ve 20 dk. bekletiniz. Bekleme süreniz bittikten sonra ılık su ile durulayınız.
Havuç merhemi.
Havucu yumuşaması için buharda pişirerek püre haline getirmelisiniz. Çatlamış olan bölgelere uygulayarak yarım saat bekletin. Daha sonra soğuk su ile durulayın. Sıcak su çatlak bölgelere zarar vereceği için durularken sıcak su kullanmayınız.
Kuşburnu tohumu ve tatlı badem yağı.
Kuşburnu tohumu ve tatlı badem yağı cildinizi yumuşatır ve nemlendirir. Bu nedenler çatlakların giderilmesine karşı özel bir yere sahiptir. İki ürünü birbirine karıştırarak her gün duş çıkışı kullanılabilir.
 
2 . entry damla tarafından eklendi.        

Ciltteki çatlaklar için doğal yöntemler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Ciltteki çatlaklar için doğal yöntemler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom