Çok sık tuvalete çıkma isteği nedenleri listesi

Çok sık tuvalete çıkma isteği nedenleri listesinde eklenen entryler
 
Aşırı bir heyecanlanma yaşadığımız zaman sıkça tuvalete gitme isteğin artar.

Çok heyecan yaşadığın zaman hormonlarında bir hareketlilik meydana gelir bunun sonucunda kendinizi bir anda tuvalette bulursunuz. Hangi hormonların hareketlendiğine gelecek olursak; Stres hormonları hareketlenince sempatik sinir sisteminin yolunu açar ve dolaşımını hızlandırır. Böreğine fazla kan gitmeye başlar bu hareketlilik sonucu böbrek de vücudunda fazla sıvı olduğu uyarısı verir. Sonuca gelecek olursa tuvalete fazla gitmek yararlı gibi duruyor. Heyecanlanmadan da bol bol gitmelisin.
 
2 . entry emin tarafından eklendi.        

Çok sık tuvalete çıkma isteği nedenleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Çok sık tuvalete çıkma isteği nedenleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom