en iyi çatlak ve varis kremleri listesi

en iyi çatlak ve varis kremleri listesi için eklenen 5 entry bulunmaktadır.
 

the body shop body focus stretch mark – çatlak giderici krem- zengin içerikli
Listelik

içerisinde bulunan temel yağ asidi bakımından zengin özelliklere sahip olan kabak çekirdeği ve kuşburnu yağlar sayesinde hem cilde nemini hem de eski esnekliğini geri kazandırmaktadır. kullandıkça gözle görülen çatlaklarınızın iyileştiğiniz sizlerde fark edeceksiniz. yalnız kullanım esnasında sabırlı olunmalı altı hafta sonra yeni yeni etsini göreceksiniz.

 

cream pasteur at kestaneli varis kremi
Listelik

cream pasteur kremi içerdiği provitamşin b5, at kestanesi, buğday, aynısefa, biberiye ve ısırgan sayesinde, bitkisel içerikli olmasının yanı sıra kan dolaşımını düzenli hale getirmektedir. varislerden kaynaklanan dolayı şişlikleri azaltarak ve ağrıların daha az olmasında büyük payı vardır. bacaklarda oluşan ve oldukça belirgin hale gelen varislerin normale dönmesini sağlamaktadır.

 

galenic elancyl specific vergetures – çatlak önleyici krem – doğum sonrasi krem
Listelik

genellikle hamilelik gibi hızlı kilo alıp verme dönemlerinde oluşan cilt çatlaklarını önlemek için özel olarak üretilen specific vergetures bakım kremi içerisinde bulunan ve yoğunlukta kullanılan ayçiçeği yağı ve yosun özü sayesinde çatlakların yeniden yapılandırıcı özelliği kompleks ve pro-vitamin b5 ile yeni çatlakların meydana gelmesini ve önceden oluşan çatlakların kötüye gitmemesini engellenmektedir. bu kremin etkisini 3 ay içinde görebileceksiniz.

 

salvosano – varis kremi
Listelik

tamamen bitki özlerinden oluşturulan salvosano kremi kendi alanında oldukça olmaktadır. kremin içerisinde barındırdığı bitki özler sayesinde varisli bölgelerde bulunan damarların rahatlamasını sağlamasının yanında damar ağrılarının azalmasına yardımcı olmaktadır. salvosano kremi kekik, buğday, biberiye, portakal ve papatya yağlarının dışında saf krem içerir.

 

strivectin-sd intensive concentrate for existing stretch marks- çatlak kremi
Listelik

vücutta meydana gelen çatlak oluşumlarının görünümlerini düzeltmek biraz zor olsa da strivectin-sd sayesinde çok kolay olmaktadır. çatlak oluşumlarında başarılı sonuçlar veren strivectin-sd için mucizevi krem dense hiç yanlış olmaz diyebiliriz. bu kremi kullanmaya başladıktan iki hafta sonra çatlakların renginde hatta 4-6 hafta arasında da sadece renkle kalmaz uzun ve derin izlerde de büyük değişimler fark edeceksiniz.

 

Bu listeler ilginizi çekebilir!

üst bottom