THE BODY SHOP BODY FOCUS STRETCH MARK – ÇATLAK GİDERİCİ KREM- ZENGİN İÇERİKLİ
Listelik

İçerisinde bulunan temel yağ asidi bakımından zengin özelliklere sahip olan kabak çekirdeği ve kuşburnu yağlar sayesinde hem cilde nemini hem de eski esnekliğini geri kazandırmaktadır. Kullandıkça gözle görülen çatlaklarınızın iyileştiğiniz sizlerde fark edeceksiniz. Yalnız kullanım esnasında sabırlı olunmalı altı hafta sonra yeni yeni etsini göreceksiniz.

 
2 . entry filiz tarafından eklendi.        
CREAM PASTEUR AT KESTANELİ VARİS KREMİ
Listelik

Cream pasteur kremi içerdiği provitamşin B5, at kestanesi, buğday, aynısefa, biberiye ve ısırgan sayesinde, bitkisel içerikli olmasının yanı sıra kan dolaşımını düzenli hale getirmektedir. Varislerden kaynaklanan dolayı şişlikleri azaltarak ve ağrıların daha az olmasında büyük payı vardır. Bacaklarda oluşan ve oldukça belirgin hale gelen varislerin normale dönmesini sağlamaktadır.

 
3 . entry filiz tarafından eklendi.        
GALENİC ELANCYL SPECİFİC VERGETURES – ÇATLAK ÖNLEYİCİ KREM – DOĞUM SONRASI KREM
Listelik

Genellikle hamilelik gibi hızlı kilo alıp verme dönemlerinde oluşan cilt çatlaklarını önlemek için özel olarak üretilen Specific Vergetures bakım kremi içerisinde bulunan ve yoğunlukta kullanılan ayçiçeği yağı ve yosun özü sayesinde çatlakların yeniden yapılandırıcı özelliği kompleks ve pro-vitamin B5 ile yeni çatlakların meydana gelmesini ve önceden oluşan çatlakların kötüye gitmemesini engellenmektedir. Bu kremin etkisini 3 ay içinde görebileceksiniz.

 
4 . entry filiz tarafından eklendi.        
SALVOSANO – VARİS KREMİ
Listelik

Tamamen bitki özlerinden oluşturulan Salvosano kremi kendi alanında oldukça olmaktadır. Kremin içerisinde barındırdığı bitki özler sayesinde varisli bölgelerde bulunan damarların rahatlamasını sağlamasının yanında damar ağrılarının azalmasına yardımcı olmaktadır. Salvosano kremi kekik, buğday, biberiye, portakal ve papatya yağlarının dışında saf krem içerir.

 
5 . entry filiz tarafından eklendi.        
STRİVECTİN-SD INTENSİVE CONCENTRATE FOR EXİSTİNG STRETCH MARKS- ÇATLAK KREMİ
Listelik

Vücutta meydana gelen çatlak oluşumlarının görünümlerini düzeltmek biraz zor olsa da StriVectin-SD sayesinde çok kolay olmaktadır. Çatlak oluşumlarında başarılı sonuçlar veren StriVectin-SD için mucizevi krem dense hiç yanlış olmaz diyebiliriz. Bu kremi kullanmaya başladıktan iki hafta sonra çatlakların renginde hatta 4-6 hafta arasında da sadece renkle kalmaz uzun ve derin izlerde de büyük değişimler fark edeceksiniz.

 
6 . entry filiz tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom