Erkekler en çok kıskandığı şeyler listesinde eklenen entryler
 
Erkekler en çok neyi kıskanır?
Listelik

Kıskançlık hakkında herkesin kendine göre bir kısım yorumları vardır. Kimisi ‘’seven kıskanır ‘’ der kimisi ise ‘’ güvenmediğin için kıskanıyorsun ‘’. Erkekler ise.. Bu iki cümlenin hiçbir açıklaması olmaz çünkü farklı görüşlere hitap etmektedir. Bir erkeğin eşini ya da kız arkadaşını kıskanmasının bir takım nedenleri vardır.

Bu nedenlerden biraz bahsetmek istiyorum. Erkek arkadaşınla beraber muhabbet ederken başka bir erkekten bahsetmen erkeğinin hiç hoşuna gitmez. Örneğin iş yerindeki bir arkadaşından bahsediyorsan kesinlikle bizim Mehmet dememelisin. Erkek bu durumda ‘’ bizim ‘’ kelimesini duyduğunda kıskançlık krizine girebilir.

Bunun yerine insan kaynakları departmanında çalışan Mehmet Bey dediğinde hiçbir problem olmayacaktır. Sevgiliniz varsa eğer, başka bir erkek arkadaşınızla mesajlaşmayı denemeyin bile.

Eski sevgiliniz ile ilgili şaka veya komiklik olsun diye bile bahsetmemelisin. Eğer bahsederseniz kıskançlık yüzünden aranız bozulabilir ve sonuç ayrılığa kadar gidebilir. Bir erkek sizi kıskanıyor ise seviyor demektir. Fakat bu kıskançlık abartılacak şekil de oluyor ise sizin için büyük sorun var demektir.
 
2 . entry saadet tarafından eklendi.        

Erkekler en çok kıskandığı şeyler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Erkekler en çok kıskandığı şeyler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom