Göğüslerin sarkık olma nedenleri listesinde eklenen entryler
 
Genler, nadiren karşılaşılsa da genler yüzünden göğüsleriniz sarkık olabilir. Düzeltmek için ise bazı şeylere dikkat etmelisiniz.
Listelik

Büyük Göğüsler

Eğer ki göğüslerin büyük ise normal olarak ağırlığından dolayı düzelme ihtimali pek düşüktür. Bu durumda yapacak pek bir şeyin kalmıyor alışmak zorundasın.

Dik Durmamak

Eğer ki sırtında bir sıkıntın var ise bunu düzelterek göğüslerinin de sarkık olmamasını sağlayabilirsin.

Sigara İçmek

Sigara kullanıyorsan hemen bırakmalısın sadece göğüslerin için değil genel sağlığın için sigarayı bırakman sana çok faydalı olacaktır.

Kilo Dengesizliği

Sürekli kilo problemi yaşıyorsan bunu düzeltmen gerekmekte.

Güneş Altında Fazla Durmak

Güneş altında sürekli kaldığınız zaman cildiniz zedelenir ve bu sebeple de sarkıklık ortaya çıkar. Yaz aylarında denize gireceksen buna önlem alman gerekmekte.

İç Çamaşırı Tercihi

Göğüslerinin daha iyi görünmesi için sutyenini ona göre alıyorsun ancak sutyenlerin amacı göğüslerin güzel görünmesinden ziyada desteklemektir. Bunu unutma ve artık sütyen satın alırken göğüslerinin sağlığı için uygun olanı almalısın.
 
2 . entry isil tarafından eklendi.        

Göğüslerin sarkık olma nedenleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Göğüslerin sarkık olma nedenleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom