Listelik

Saç uçlarında kikırıklar bayan için oldukça sık dile getirilen bir şikâyettir. Bayanlar biraz fazla güzel olmak için saçlarına maşa, perma, boya, saç spreyleri ve köpük gibi birçok maddeyi kullanarak saçlarını daha fazla yıpratmayı tercih ederler. Daha sonra saçlarını kırıklar yüzünden kestirmek zorunda kalırlar. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için saymış olduğumuz yabancı maddeleri çok sık kullanmayınız.

Kırılan saç kötü bir görüntüyü sağlamasıyla birlikte, saçın sağlıksız olmasına da sebep olur. Saçınız sağlıksız olursa kestirmek zorun da kalır ve saçınızı istediğiniz uzunluğa getirmenizi önlemiş olursunuz. Saç tellerimizin koruyucu kalkanı vardır ve bu koruyucu kalkan saçın dışarıdan gelecek herhangi etkenlere karşı korumaktadır. Aynı zaman da bu koruyucu saç diplerinden başlayarak uçlarına doğru azalmaktadır. Sizler de saç şekillendiricileri ve boya gibi maddeleri kullanarak saçınızın kırılmasına yol açarsınız. Saç kestirmek kırık sorununu tam anlamıyla ortadan kaldırmaz. Sadece görsel olarak düzelmesini sağlar.

 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom