Selülitleri ortadan kaldırmak için yöntemler listesi

Herkes tarafından selülitin spor, egzersiz ve sağlıklı beslenmeyle geçebileceği bilinmektedir. Kadınların en çok kalça ve bacak kısımlarında görülen portakal kabuğu görünümünde olan selülit olarak isimlendirilen bu sorundan kurtulmanın formülü olduğunu biliyor muydunuz?
Listelik

Yapmanız gereken oldukça basit ve bilinen maddelerle yapılmaktadır. Bu zamana kadar ağrılarınız için kullandığınız aspirin ve karışımı ile biraz spor, biraz egzersiz ve düzenli beslenme ile portakal kabuğu görünümünü azaltabilir ya da tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Harika bir fiziğe sahipsiniz fakat selülitleriniz varsa bu formülü uygulamanız ve etkili olması için spor ile desteklemeniz gerekmektedir.
Listelik

Bu sihirli formül için gerekli olan malzemeler 10 adet limon, 20 adet aspirin ve limon suyu miktarı kadar susam yağı yeterli olacaktır. İlk olarak limon sıkacağı ile 10 tane limonu sıkın. Limonun son damlasına kadar sıkmanız karışım için daha etkili ve fazla olması için idealdir. Sıkmış olduğunuz limonların suyu ne kadar ise, o kadar susam yağı ilave edin. Bu karışımı geniş bir kap içerisinde yapmanız sizin için daha kolay olacaktır. Susam yağı ve limon suyunun içerisine 20 adet aspirini atın ve ezerek karıştırın. En son işlem ise oluşturduğunuz bu karışımı portakal kabuğu görünümüne sahip cildinize masaj yaparak sürmeniz.

 
2 . entry selda tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom