Susam yağı ile saç uzatma hakkında bilgiler listesi

Susam yağı ile saç uzatma hakkında bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Saç uzatma konusu birçok bayan için oldukça zordur. Kırılan saçı kestirmek zorun da kalan bayanlar saçlarının uzaması için ellerinde geleni yaparlar. Fakat bu onlar için oldukça zordur. Saç şekillendiriciler saçların kırılmasına ve yıpranmasına neden olur ve bu nedenle saçlar kesilmek zorun da kalır. Saçını uzatmak isteyen bir bayan saç şekillendiriciler oldukça az kullanmalı ve boya gibi maddelerden uzak durmalıdır. Saçlarının bakımlı ve güzel bir şekil de uzamasını isteyen bayan badem, fındık ve çam terebentin yağı kullanabilir. Ayrıca susam yağı saçın uzaması için oldukça etkili bir yöntemdir. Peki, susam yağını kullanmak için neler yapmalıyız? Bu sorunun cevabını yazımızın devamın da okuyabilirsiniz.
Malzemeler:
  • 1 adet soyulmuş avokado
  • 2 adet bıldırcın yumurtası
  • 1 çorba kaşığı susam yağı
Hazırlanışı ve Uygulanışı;
Soyulmuş olan avokadoyu robot ile ezin. İçerisine bıldırcın yumurtasını ve susam yağını koyarak karıştırın. Daha sonra saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. Saçlarınıza uyguladıktan sonra bir bone giyerek 2 saat bekletin. Bekleme işlemi bittikten sonra saçlarınızı şampuan ile yıkayın. Bu işlemi hafta da 1 kez uygulamanızı tavsiye ederiz.
 
2 . entry sevgul tarafından eklendi.        

Susam yağı ile saç uzatma hakkında bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Susam yağı ile saç uzatma hakkında bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom