Ö

Fakir insanlardan iphone/ipad pozları

Fakir olup iphone veya ipod sahibi olan insanların, aynı durumu yansıtmak için verdikleri pozların yer aldığı görüntülerden oluşan galeri.

İphone çıktığından bu yana insanlar arasında büyük bir rekabet başladı. Durumu iyi olanda, kötü olanda bu cihazı kullanmaktan geri kalmıyor. Bir çok özelliği olan bu akıllı telefonu çocuğun elinde bile görmek mümkün. Birde bunu görgüsüz gibi kullanan insanlar var. Otobüsle gidersin ama bu telefonu kullanırsın, mekanda masaya çıkarır havanı atarsın.

Ne diyelim bu kadarı da görmemişin bir çocuğu olmuş dedirtiyor. Şimdi görecekleriniz ise bu anları çekip bakın fakirim ama benimde artık bir Iphone’m var demek isteyen insanlar.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır!

Albüm bilgisi

Albüm sahibi
Öykü
Tarihinde oluşturuldu
Öğe sayısı
6
Görüntülenme sayısı
398
Yorum sayısı
0
Yüksek puanlar
0.00 yıldız 0 Değerlendirme

Albüm gizliliği

Öykü

Kimler görebilir
Herkes
Kimler ekleyebilir
Herkes

Bu albümü paylaşın!

Üst Bottom