Hoşlanılan kişinin ilgisini çekme yöntemleri listesi

Hoşlandığım kişinin ilgisini nasıl çekerim?
Listelik

O bunların hiç birinin farkın da olmadan size aynı şekil de davranmaya devam ediyor ve sizi arkadaşı olarak görüyor. Kendinizi ona nasıl fraklı bir şekil de göstereceksiniz bilmiyorsunuz ve içiniz içinizi yiyor. Bizler size bu konu da yardımcı olacağız. Yapmanız gereken yazımızın devamını okumanız olacaktır.

Yalnız Kalmanızı Sağlayın: Birlikte yalnız olarak zaman geçirmeli ve onu kendinizi çekmeye çalışın. İletişim kurarak ona bir şeyler anlatın ve onu dinleyin. Sizi keşfetmesi için onda kalıcı izler bırakmaya çalışın. Önceden yapacağınız konuşmaları planlayın ve abartmadan onun ilgisini çekin.

Girişken Olun: Yalnız kaldıktan sonra sizi daha iyi tanıyor ve artık gözden kaçacak biri değilsiniz onun için. Girişken davranın ve güler yüzlü enerjik olun. Ufak tefek ayrıntılara önem verin ve bir şekil de ona temasta bulunun.

Hislerinizi Açıklayın: Biraz zaman geçtikten sonra ondan da ilgi görmeye başladığınız da ona hislerinizi açıklamalısınız ya da hissettirmelisiniz.

 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom