Kalıcı oje uygulaması nasıl yapılır?
Listelik

El bakım ürünü olan oje bayanlar tarafından sık sık yenilenir. Çünkü ojelerin dayanıklılık süreleri çok az olup tırnaklardan çabuk bir şekil de çıkar. Bayanlar bu durumdan çok hoşlanmamakla birlikte sorun haline de dönüşebiliyor. Özellikle çalışan bayanların vakit süreleri dar olduğu için oje yenileme konusun da büyük sıkıntı çekmektedir. Peki, bu duruma karşı neler yapmalısınız?

Bunun cevabı aslın da çok basittir. İyi bir marka olan Douglas Parfümeri siz bayanları düşünerek 15 gün kalıcı renk renk ojeleri üretmiştir. Douglas Parfümerinin bu uygulamayı su geçirmez bir şekil de ürettiği için dayanıklılık süresi daha fazla olup, içerisinde Uv ışınları bulundurduğundan dolayı kalıcılık sağlamaktadır. Kalıcı oje uygulaması tırnakların her katına nüfus ederek ellerinizin hoş ve güzel bir görüntü de sabit kalmasını sağlamaktadır. Bu ojenin fiyatı diğer ojelere kıyasla biraz yüksek olsa da tercih sayısı oldukça fazladır. Oje sürmeye ve değiştirmeye vakti olmayan bayanlar için kaçınılmaz bir fırsat olup, bu uygulamayı önermekteyiz.

 
2 . entry mucella tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom