Kariyer planlaması yapmak yerine daha çok maaş, çalışma saatleri ile ilgileniyoruz.
Listelik

Çalıştığın yerdeki arkadaşlarından başka kimse ile görüşmemek.

Kendi çalıştığın iş yerindeki arkadaşların ile tabi ki sık görüşeceksin ancak bu demek değildir ki başka şirketlerde çalışan kişilerden uzak durmak gerekiyor. Çevreni ne kadar çok geliştirirsen sana o kadar çok faydası olacaktır.

Maaşa göre plan yapmak

İş hayatına yeni başladığında maaştan çok bir şeyler öğrenmek daha faydalı olacaktır. Zaten bir şirkette çalışmaya başladığında maaşında gün geçtikçe artacaktır. Yaptığın işe göre planlama yaptığında daha farklı deneyimlere sahip olabilirsin.

Risk almaktan korkmak

Survivor All Star yarışmasını izleyenler Hakan’ın en çok kullandığı sözü iyi bilirler ” korkaklara burada yer yok ”. Bu sözden de risk almak faydalı olacaktır size kazandıracaktır.

Sadece kendini düşünmek

Çalıştığın yerde sadece kendini düşünüp bencillik yapıp arkadaşlarına yardım etmezsen hiç bir ilerleme gösteremezsin. Yaptığın kariyer planında arkadaşlarının da sana katkıları bulunacaktır bu yüzden onlara yardım etmelisin.

 
2 . entry feyza tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom