Romantik olma yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Duygusallığın yanında romantik bir eş adayı her kadının hayalidir. Siz de kadınları etkilemek ya da sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız romantik olmalısınız. Romantik doğulmaz, romantik olunur. Nasıl olunur diye düşünmeyi bırak. Bak yazımda sana bazı tavsiyelerim olacak. Bunları kulağına küpe et. Dersini çalış. Sen sonra gör bak nasıl da romantik olunuyormuş. Sevgilin seninle gurur duyacak ve yaptığın güzel şeylerle ilişkinize mutluluk ve farklılık katacaksın. Beni dinle gel de romantik olmayı öğren.
Üçüncü kural.
Listelik

En sevdiği hediyeleri keşfetmeye çalış ya da en çok hoşuna gide aktiviteleri. Mesela konserlerden hoşlanıyorsa en çok sevdiği sanatçıyı bulabilir ve ikiniz için bilet ayarlayabilirsin. Bu onu epey mutlu edecektir.
Unutma sen romantik olmayı sil baştan öğreniyorsun. Yavaş yavaş olacaktır. Ama sonuç güzel ve aşkınıza iyi gelecektir. Sen çabalamayı bırakma, o da sana eşlik edecektir. Kolay gelsin. Romantik olma yolunda başarılar.
Romantik olma el kitabı.
Listelik

Birinci kural, her zaman kibar ve düşünceli ol. Centilmenlik senin en önemli huyun olmalı. Bunu unutma. Ayrıca sevgilin için küçük bir araştırma yapmalısın. En çok neleri seviyor, nelerden hoşlanır, nelerden hoşlanmaz. Bunları iyice öğren ve not et. Sonra bize lazım olacak.

İkinci kural, asla ama asla kırıcı olmamalısın. Bazen fazla trip atabilir. Sen sen ol özellikle de tehlikeli günlerinde üstüne varma. Sadece plan yap. Onu mutlu etmeye, sevmeye çabala. Böylece hem onu kızdırmamış olursun. Hem de bu düşünceli ve sevimli tavrın karşısında onun beğenisini almış olursun.
 
2 . entry sirin tarafından eklendi.        

Romantik olma yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Romantik olma yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom