Tırnak soyulması hakkında bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Tırnak bakımı bir çok kadının ilgi odağıdır. Tırnaklarını uzatan bayanların en çok şikayetlerinden biri de tırnaklarının soyulmasıdır.
Listelik

Tırnak soyulması sağlıksız beslenmeden ve stres altın da olduğunun işaretidir. Sağlıklı bir bayanın normal şartlar da tırak soyulması yaşamaması gerekmekteyken sağlıksız beslenme nedeni ile onlar da tırnak soyulması yaşamaktadır. Tırnak soyulması nasıl engellenir sorusuna yanıtımız için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.
Sağlıklı beslenerek tırnak soyulmasının önüne geçebilirsiniz. Çeşitli vitaminler ile takviye de bulunarak tırnak soyulmasının önlemini alabilirsiniz.
Ayrıca sigara ve alkol kullanımının abartılmasın sonucun da sağlıksız bir vücuda sahip olmuş olur ve birçok hastalıkla birlikte tırnak soyulmasını yaşayabilirsiniz.
Pek çok hastalık tırnaklara yansıyarak tırnakların zayıflamasına yol açmaktadır. Bu hastalıkların başın da tiroit bezi sorunları gelmekte olup böyle bir durum karşısın da doktora başvurmanızı önermekteyiz.
Yaz ayların da ve gün içerisin de su tüketme miktarı oldukça önemlidir. Vücut susuz kaldığın da ise tırnak sorunlarına yol açar. Bu yüzden günde 2 buçuk litre su tüketimin de bulunmanızı tavsiye ederiz.
 
2 . entry latife tarafından eklendi.        

Tırnak soyulması hakkında bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Tırnak soyulması hakkında bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom