Avakadonun faydaları listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Enerji değeri yüksek bir meyve olan Avokado yağ ve protein açısından da oldukça zengindir. Ayrıca bol miktarda A ve E vitamininin yanında B grubu vitaminleri ve potasyum gibi mineralleri içinde barındıran besleyici bir besindir.

Görünümü pek iştah açıcı gibi gözükmese de insan vücuduna birçok fayda sağlıyor. Vücut dokularının ve yaraların iyileşmesine yardımcı olur, kansere karşı iyi bir koruyucudur, kalp ve damar sağlığı açısından yararlıdır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.
 
2 . entry erdal tarafından eklendi.        

Avakadonun faydaları listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Avakadonun faydaları listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom