Listelik

Erkek nasıl davranır? Sevgilinizin ya da eşinizin sizden ayrılmak istediğini nasıl anlarsınız? Sizlere bu sorunun cevabını yazımızın devamın da anlatacağız. Fakat içiniz de çok değerli bir sevgi var ve bunu doğru insana verin.

Gün içerisin de telefonla konuşma sıklığınız ne ise artık o çok nadir olmaya başlar. Sizi aramıyorsa sizi merak etmiyor anlamını taşımaktadır. Ayrılmak isteyen bir erkek sizin davranışlarınızı sürekli şikayet eder ve sizi eleştirir. İlgisin de azalma olur ve eve gelmek istemez. Ev içerisin de ya da dışarı da ki diyaloglarınız azalır ve sohbet etmez.

Ona yaptıkları ile ilgili soru sorduğunuz da sizden uzaklaşır ve yanıt vermez. Size karşı tamamen ilgisiz kalır ve daha çok dışarı hayatı ile ilgilenir. Arkadaş çevresi erkek için önemli iken daha çok önemli olur ve sizin sözlerinizi dinlememeye başlar. Evde olsa dahi size vakit ayırmaz ve başka şeylerle ilgilenir. Artık özel hayatınızın kalmamasıyla birlikte yemekleri bile aynı ortam da yemezsiniz.

 
2 . entry mucella tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom