Agar.io
Listelik

“Başım agar.io” esprisinin yaygın olduğu bu oyun günümüzde en çok oynanan oyunlar listesinin başında yer alıyor. “Büyük balık küçük balığı yer” mantığı ile hazırlanan bu oyun gerçekten de teknolojik uyuşturucu gibi bağımlılık yapıyor. Ufak kardeşlerimize sesleniyoruz siz siz olun derslerinizi bitirmeden bu oyuna bulaşmayın.

 
2 . entry betül tarafından eklendi.        
2048
Listelik

Aslında çok basit gözüken bu oyunun arkadaşlarınızın yaptığı rekorları görünce o kadar da basit olmadığı anlaşılıyor. Bir dönem tüm toplu taşıma araçlarında herkes bu oyunu oynuyordu. Aynı sayıları birbirine yakın tutmak ve sayılar büyüdükçe köşede tutmak bu oyun da başarılı olmanın kuralı.

 
3 . entry betül tarafından eklendi.        
Fan Run
Listelik

Artık eskisi kadar popüleritesi olmasa da bir döneme damgasını vuran oyun Fan Run. Adından da anlaşılacağı gibi koşuşturmacalı bir oyun.

 
4 . entry betül tarafından eklendi.        
Candy Crush
Listelik

Sabır, zeka ve iradenin muhteşem buluşması olan bu oyunu dünya üzerinde milyonlarca kişi oynuyor. Sürekli can isteyen arkadaşlar, bitmek bilmeyen jöleler, tatlı mı tatlı şekerler oyunu oynayanların rüyalarına giriyor. Aşırı bağımlılık yapan bu oyun yüzünden gecenin bir vakti telefonunuz çalabilir ve arkadaşlarınız yardım isteyebilir.

 
5 . entry betül tarafından eklendi.        
Okey Plus
Listelik

Kahve ortamlarından nefret mi ediyorsunuz ama okey oynamadan yapamıyorum diyorsanız bu oyun tam size göre.

 
6 . entry betül tarafından eklendi.        
Farmville
Listelik

Doğaya özlem duyduğumuz bu teknoloji çağı günlerimizde tek alternatif köy hayatı. Yaz tatilinde çocuklarımız götüremesek de gitmesek de görmesek de o köy bizim köyümüzdür.

 
7 . entry betül tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom