Etekler bayanların hayatın da büyük önem taşıdığı için kombin konusun da daha detaylı düşünceye dalarlar. Fakat etekleri kombin yapmak göründüğü kadar kolay değildir. Kombin yaparken uyumlu olmasını dikkat edin. Eteklerle iyi bir kombin yapmak için renk uyumuna mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Etekleri aynı renkle fakat farklı tonlarıyla kullanabilir ve şık görünebilirsiniz. Etekler de renk uyumu ile birlikte desen uyumları da oldukça önemlidir. Eteğinizin alt ve üst desenleri aynı olmamalıdır.
Listelik

Etek seçimi yaparken geniş kalçalarınız var ise dar ve kısa etekleri tercih etmeli, kalın bacaklarınız var ise mini eteklerden uzak durmalı ya da toplu ayakkabılar ile giymelisiniz. Kısa boylu bayanların ise dikkat etmesi gereken konu ise diz boyunda etek giyeceklerse mutlaka topuklu ayakkabı ile giymelidir. Kalem etek koyu renkte tercih ettiyseniz açık renkte gömlek ve küçük boy bir çanta altına ise önü kapalı ince topuklu ayakkabılar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Kalem eteğiniz hareketli ve desenli ise gömleğinizin rengini eteğin içerisinden alarak giyebilirsiniz.

 
2 . entry sirin tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom