Facebook ile ilgili bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Facebook oyun istekleri nasıl engellenir?

Günün trendi olan sosyal medya sitelerinin başında kesinlikle Facebook var. Tabii ki Facebook kullanıcıları, arkadaşlarını ya da akrabalarını sinir etmekte profesyoneldirler.
Facebook’un oyun uygulamalarını kullanan kişiler, kullanmayan kişileri bir nevi taciz ediyor. Her gün gelen yüzlerce oyun isteği bunun kanıtı. Bu isteklerden kurtulmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip ederek bu istekleri engellemek.
Öncelikle Facebook.com’a giriş yapın ve sağ üstteki seçenekler butonunu tıklayarak Ayarlar menüsüne girin.
Sonrasında gelen sayfada sol bardan ‘Engelleme’ alanını tıklayın.
Ardından ‘Uygulamaları Engelleme’ diyerek bu kısmı aktif edin. Gelen text alanına istediğiniz oyun isimlerini yazarak engelleyebilirsiniz. Buradan engellediğiniz oyunlar kalıcı olarak bildirimlere kapalı kalacak ve kimse size oyun isteği gönderemeyecektir.
 
2 . entry eda tarafından eklendi.        

Facebook ile ilgili bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Facebook ile ilgili bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom