Düğününüze az bir zaman var ve fazla kilolardan kurtulmak istiyorsunuz. Düğün öncesi zayıflamak için yapmanız gereken ve zayıflatan gelin diyeti!
Listelik

Suyun içerisine limon ve nane koyarak suyu içiniz. İçeceğiniz suyu geceden hazırlamanızı tavsiye ederiz.
Ara öğünleri kaçırmayın bu şekilde metabolizmanız hızlanır ve çabuk kilo verirsiniz.

Yeşil çay zayıflamanız için içilmesi gereken bir içecek. Günde 2 veya 3 kere tüketmelisiniz.

Yemek yerken sularını tabakta bırakın. Mümkün oldukça yemekleri susuz yemelisiniz.

Spor yaparak vücudunuzu sıkılaştırın. Vücudunuzu sıkılaştırmak için pilates yapmayı tercih edin.

Şişkinlik için karanfil ve kakule, kimyon gibi baharatları çayınıza ekleyin.

İçeceklerin gücünü kullanmalı ve detoks diyetini uygulamalısınız.

Düğününüz de kusursuz ve düzgün bir vücuda sahip olmak için saymış olduğumuz öneriler mutlaka uygulamalı ve düğününüz de prenses kadar güzel olmalısınız. Unutmayın ki düğünden sonra balayı için de bu fazlalıklardan kurtulmak sizin tatilde de işinize yarayacaktır. Bikinilerin içerisin de adeta kusursuz ve düzgün bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bu zayıflığınızı korumak için spor yapmayı tavsiye ederiz.

 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom