Kadınlara yakışan meslekler listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Modern dünyamız ’da kadınlarımız her mesleğe el atmış durumda ve her işin altından da çok güzel bir şekilde kalkabiliyorlar. Her işi yapabilecek beceride olan bayanlar için yapılan araştırmalar onlara en çok hangi mesleğin daha çok yakıştığını bulmuşlar.
Yoğunlukla erkeklerin tercih ettiği eczacılık şimdiki son zamanlarda ise kadınların ilgi odağı olmuştur. Annelik, ev hanımlığı gibi birden çok görevi olan bayanlar için çok iyi bir seçim.
Fizyoterapistlik ise son 15 yıldır çok gündemde geziyor, kadınların severek yapabileceği bir işlerden.
Dünyadaki en iyi yemek yapanların tamamı neredeyse erkek. Mutfak denince akla hemen bayanların gelmesine rağmen, ortada böyle bir tezat var.
Kadınların ruhsal yapısına uygun olacak başka bir meslek ise psikologluk, son dönemlerden bayanlar tarafından yoğun ilgi gören başka bir meslek. Yapacakları meslekleri fiziksel ve ruhsallık açısından değerlendirmeleri çok önemlidir.
Seçtiğiniz meslek sizi mutlu etmiyorsa, sevmeyerek yapıyorsanız bu sizin motivasyonunuzu fazlasıyla etkilemeyi başarır. Seçeceğiniz mesleği kendinizi değerlendirerek seçin yoka size çok zor gelebilir.
 
2 . entry feyza tarafından eklendi.        

Kadınlara yakışan meslekler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Kadınlara yakışan meslekler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom