Kas yapma hikayeleri listesinde eklenen entryler
 
Kas yapayım derken sağlığından olan adam.
Listelik

Romario Dos Santes adında vücut geliştiricinin kas olayını baya abarttığı durum. Güzel vücut yapmayı başarmış ancak kollarına alkol enjekte ederek gücüne güç katacağını düşünerek hayatının hatasını yapmış.

Karadeniz fıkralarında bile yapılmayacak şaka gibi bir durum bu söylenenler. Bu arkadaşımız Brezilya’ya taşındığında kaslı cinslerini görünce kas yapmak istemiş ve böyle başlamış kaslarını geliştirmek için vücut geliştirme salonlarına gitmeye. Koluna enjekte ettiği alkol bir süre sonra onun canının çok acıtmaya başlamış ve işinden dahi olmuş. Sonuca gelirsek bundan sonra bütün ömrü boyunca hastane köşelerinden günler geçirecek.
 
2 . entry emin tarafından eklendi.        

Kas yapma hikayeleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Kas yapma hikayeleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom