Kusursuz makyaj yapma yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Makyaj yapmayı hangi bayan sevmez ki? Makyaj hayatımızın bir parçası gibi. Güzel ve çekici olmak için en büyük silahımız gibi.
Erkeklerin bayanların dış görünüşüne çok önem verdiğini biliyoruz. Saçlarımız, giyim tarzımız, makyajımız erkekleri çok etkileyen faktörlerdir. Bayanlar da bunun farkında ve her geçen gün kendine daha özen gösteriyor. Makyaj bir sanattır ve bu sanatı iyi yapmak gerekir. Makyaj yapmanın birkaç tekniği vardır, bunları bilmek gerekir ve biraz da kendi tarzımızı eklememiz gerekiyor. Kusursuz makyaj nasıl yapılır biraz bundan bahsedelim.
Kusursuz makyaja başlamak kusursuz makyaj malzemelerine sahip olmakla başlar. Biliyoruz ki her köşe başında kozmetik ürünler satılmaya başlandı. Ucuz ve markasız kozmetik ürünleri bize çok pahalıya mal olabilir. Sağlığımız her şey den önemli. Sağlığımızı tehdit eden kozmetik ürünleri kullanmamalıyız. Kozmetik ürünler alırken içindekiler kısmını mutlaka incelemeliyiz. Paraben içeren ürünleri satın almamak gerekir. Dermokozmetik ürünler son zamanlarda tercih edilen ürünlerdir. Bunun bilincinde olan birçok firmada bu tarz ürünler üretmeye başlamışlardır. Kozmetik ürünler antialerjik olmasına dikkat etmeliyiz.
Doğru makyaj malzemeleri edindikten sonra makyaja başlayabiliriz. Yüz şeklinizi analiz edin ve fondöten uygulaması yapın. Eğer kuru bir cildiniz varsa güneş koruyucu içeren fondöten kullanmalısınız. Küçük gözleriniz varsa açık renk far uygulaması yapmak gerekiyor. Eğer büyük gözleriniz varsa koyu renk far uygulaması yapabilirsiniz. Küçük gözler eyeliner çekerken çok kalın olmayan bir kalem uygulaması yapmalılar. Büyük gözleri olan biri kalın bir eyeliner uygulaması yapmalıdır. Koyu renk göz makyajı yapıldıysa dudaklarda açık renk ruj tercih edilmelidir. Son olarak allık uygulaması yapılmalıdır.
 
2 . entry deniz tarafından eklendi.        

Kusursuz makyaj yapma yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Kusursuz makyaj yapma yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom