Plaj makyajı hakkında bilgiler listesinde eklenen entryler
 
Kadın olarak yaz aylarının içerisindeyseniz deniz, kum, güneş üçünü bir arada yakaladığınızda tatil yapmanın keyfine diyecek yok. Peki plajda makyaj olmazsa! Yaz aylarının en önemli özelliklerinden biriside bayanlar için güzelliğin daha net ortaya çıkmasıdır.
Listelik

Yazın saçlar salınmış, hafif bronz ten, şortlar derken güzellik en üst safhadaki yerini almış. Sahildesiniz ve etrafınızda birçok güzel bayan var. Hepsinin arasında farklı görünmek istemez misiniz?

Günlük yapılan makyajları unutun sahil ve plaj modasına ayak uydurmak için harka bikininizi hafif bir makyajla süsleyebilirsiniz. Öncelikle plajda cildinizi güneşten korumalısınız güneşin UVA ve UVB ışınlarına maruz kalan ciltler büyük risk taşımaktadır. Yazımızın devamında anlattıklarımız sağlık ve makyaj içerikli olup detaylı anlatılmıştır.

Güneş cildinizin yanı sıra dudaklarınızda da çatlamalara yol açar bunun için hem dudaklarınızın çekici görünmesi hem de güneş ışınlarından korunması için lip balmlarım koruyucu sürebilirsiniz.
Yine güneşten etkilenecek olan bölgelerimizden birisi de gözlerimizdir. Kaş kemiğinizden elmacık kemiğine kadar göz kreminizi sürmelisiniz. Hem koruma hem de cilt güzelliğini ön plana çıkarır.

Yüzünüz güneş ışınlarına direkt olarak maruz kaldığında renk farklılıklarının ortaya çıktığını biliyorsunuz. Bu sebeple yüzünüzde renk farklılığını ortadan kaldırmak için cilt için güneş bakım kremleri sürmelisiniz.
 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

Plaj makyajı hakkında bilgiler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Plaj makyajı hakkında bilgiler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom