Yasak aşk yaşayanlara tavsiyeler listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Bu yaşanılan imkânsız ve yasak bir aşk ise ne yapılmalı? Başkası sizin aşkınız yüzünden mutsuz olsa bile bu birlikteliği devam ettirmeli miyim? İşte bu soruların cevaplarını uzmanlarımız yanıtladı. Kardeşinizin ya da en yakın arkadaşınızın sevgilisi, eşi ile birbirinizi seviyorsunuz ve sizin için bu aşk imkânsız. Bu durum gerçekten zor ve acınası bir histir.

Uzmanlarımız imkansız ve yasak aşkın üstesinden gelme durumunu kısa bir hikaye ile açıklık getirdi. 32 yaşında ki bir genç kız ablasının nişanlısına aşık olmuş ve duygularını ona itiraf etmiştir. O da aynı duyguları ona karşı beslemiş ve bu durumu araların da sır gibi tutmuşlardır. Fakat ablası nişanlısından ayrılınca evlenmeye karar verip ailesine bu durumu açıkladılar. Tabi ki ailesi kızı reddedip kabul etmediler. Onlar her şeye rağmen evlendiler. Evlilikleri ilk yıllar da çok güzel giderken aşkın heyecanı bitince tartışmalar başladı. Olaylar gittikçe kötüye gitti ve kız kendini oldukça yalnız hissetti. Sonuç ayrılıkla bitti. Yasak ilişkiler size imkânsız olduğu için cazip gelmesini engellemeli ve doğru kararlar verildiğinizden emin olmalısınız.
 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

Yasak aşk yaşayanlara tavsiyeler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Yasak aşk yaşayanlara tavsiyeler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom