Derin göğüs dekolteli elbise giyimi hakkında bilinmesi gerekenler listesi

Derin göğüs dekolteli elbise giyimi hakkında bilinmesi gerekenler listesinde eklenen entryler
 
Göğüs dekolteleri ile seksi bir görünüş kazanabilir ve bayanların mutlaka denemesi gereken bir giyim tarzıdır.
Listelik

Dekolteyi sabit bir şekil de korumak için iki taraflarına bantlar yapıştırarak kullanabilir ve seksi görünüme rahat ve korkusuzca kavuşabilirsiniz. Bu sene dekolteli kıyafetler arasın da en çok tercih edilecek olanları ise V yakalı gömlekler ve tulumlar olacak.
Listelik

Dişiliğin verdiği bu gücü kullanmak için dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Bu tarz kıyafetleri tercih ettiğiniz zaman göğüslerin açılmaması adına tamamını bandaj yardımı ile kapatarak gecenizi sorunsuz ve şık bir şekil de geçirebilirsiniz. Bu kıyafetler doğru bir şekil de kombin edildiğin de dişiliğinizi ön plana çıkararak güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Göğüs dekolteli kıyafetler tercih ederken uzun bir kolye ile kombininizi tamamlayabilir ve daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dişiliğinizi ve güzelliğinizi bu tarz seksi kıyafetler ile tamamlayarak gecenin en şık bayanı olabilirsiniz.
 
2 . entry kalp tarafından eklendi.        

Derin göğüs dekolteli elbise giyimi hakkında bilinmesi gerekenler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Derin göğüs dekolteli elbise giyimi hakkında bilinmesi gerekenler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom