Mutfaktaki malzemelerle doğal güzellik iksirleri listesi

Mutfaktaki malzemelerle doğal güzellik iksirleri listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Her kadın her zaman ki halinden daha güzel görünmek için elinden geleni yapar. Hele cildinde bazı sorunlar var ise çeşitli araştırmalar yaparak en iyi formülleri bulmak ister. Fakat sizin araştırmanıza gerek kalmadan bizler sizler için araştırmalar yaptık ve uyguladık. Güzellik iksirlerini çok uzakta aramayın hemen mutfağınıza gitmeniz yeterli olacaktır. Güzellik için birçok kremlere para verdik ve bir işe yaramadığını gördük. Şimdi size vereceğimiz tarifler ile güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Kabak: Bir adet kabağı soymadan pişirin. Pişirdikten sonra soğumasını bekleyin ve içerisine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı katarak yüzünüze sürün. 20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayınız. Bu şekil de cilde canlı bir renk vermesini sağlarsınız.

Patates: öncelikle patatesleri soyun ve bir kaba rendeleyin. İçerisine bir çay kaşığı zeytinyağı ve yarım çay bardağı pastörize olamayan süt ilave edin. Bu karışımı maske gibi yüzünüze uygulayın. Bu karışımın en iyi özelliği ise yaz günlerin de cildiniz de yer alan kahverengi lekeleri ortadan kaldırır ve güneşin yarattığı lekeleri engeller.
 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

Mutfaktaki malzemelerle doğal güzellik iksirleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Mutfaktaki malzemelerle doğal güzellik iksirleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom