Siyah noktalardan kurtulma yolları.
Listelik

Siyah noktalar hemen hemen her kadını rahatsız eden ve kurtulmak için birçok yol denedikleri konudur. Siyah noktalar genellikle burun üzerin de bulunurlar. Bundan rahatsız olan bayanlar evde kendi çabaları ile yüzünü temizleyerek ya da maske yaparak azaltabilirler. Siyah noktalar özellikle yağlı ciltlerde bulunur ve sebepleri ise besleme, gün boyunca yüzümüzde oluşan kir, yağ ve makyajdır. Siyah noktalar sivilceye dönüşmeden önce önlemleri alınmalıdır. Siyah noktalardan kurtulmak için;

*Buhar banyosu cildinizi yumuşatarak siyah noktalardan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Buhar banyosunu yapmak için yüzünüze ince bir örtü örtünüz ve geniş bir kaba sıcak suyu dökerek yüzünüzü suyun buharına yaklaştırınız. 5 ya da 10 dk. bu şekilde bekledikten sonra siyah noktalar daha kolay bir şekilde temizlenecektir.

*Evinizde çeşitli peelingler yaparak siyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz. Ek olarak kremlerle maske yaparak ya da yüzünüzü sık sık temizleyerek siyah noktalardan kurtulabilirsiniz.

*Gözeneklerinize derin bir bakım yapmak için kaynatılmış suya yarım limon suyu ve kabuklarını atarak yüzünüzü buharına tutunuz 10 dk. sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayarak yüzünü kurulayabilirsiniz.

 
2 . entry saadet tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom