Gelin makyajı yaparken dikkat edilmesi gerekenler listesi

Listelik

Buğday Tenli Bayanlar İçin Makyaj: Bu ten rengine sahip bayanların renk çeşitleri oldukça fazladır. Tek dikkat edilmesi gereken konu ise saç rengin koyu ise açık renkler, açık ise pastel renkleri kullanabilirsiniz.

Beyaz Tenli Bayanlar İçin Makyaj: Beyaz tenli bayanlar pembe, fuşya ve toprak renklerini tercih etmelidir.

Gelinler düğün günü kusursuz görünüm ister ve bunun için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Gelin adaylarımız gelin makyajı yaptırırken abartıyı tercih eder. Çünkü bir kere gelin olacakları için kendilerini özel olmalarını isterler.
Fakat abartı makyaj gelinler için kötü bir görünüme yol açmasını sağlamaktadır. Bu yüzden çok fazla abartıya kaçmadan yapılan gelin makyajı gelinlerimiz için kusursuz bir görüntü almalarına, güzelliklerini kapatmamalarını sağlar. Makyaj yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar ise;

Göz Renklerine Göre Makyaj: Makyaj yapılırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri ise göz renkleridir. Makyajın renklerini ve tonlarını göz renginize göre seçerseniz anlamlı ve güzel bakışlara sahip olabilirsiniz.

 
2 . entry ayse tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom