Gençleşmek ve kırışıklıklardan kurtulmak için öneriler listesi

Gençleşmek ve kırışıklıklardan kurtulmak için öneriler listesinde eklenen entryler
 
Kadınlar belirli bir yaştan sonra göz altlarında ki kırışıklıklardan şikayetçi olur ve bunun için birçok yöntem denerler. Belirli bir yaştan sonra kullanılması gereken kırışıklık kremleri biraz işe yarasa da istenilen görüntüye ulaşmanızı sağlamaz.
Listelik

Bizler de sizin için bu konu da araştırma yaptık ve sonuç olarak elmanın cildimize birçok yararının olduğunu öğrendik. Elma güzelliğinize güzellik katığı gibi içerisin de bulundurduğu antioksidan dan dan dolayı cilt hücrelerini olumsuz çevre koşullarından korur ve cildinize parlaklık verir.

Aynı zaman da cildiniz de meydana gelen kırışıklıkları giderir ve güzelleştirir. Günden en az bir adet elma tüketmenizi tavsiye ederiz. Fakat elmayı tüketirken kesmen bütün halin de yenmesi dişlerinizi de güçlendirerek elmanın vitamininin gitmemesini sağlamış olursunuz.

Kırışıklıkları azaltmak için elma maskesi;
1 adet yeşil elmayı öncelikle güzelce yıkayınız. Daha sonra kabuğu ile birlikte rendeleyiniz. Rendelediğiniz elmayı yüzünüze sürünüz. Bu maskeyi yüzünüz de 20 dakika bekletip ılık su yardımı ile durulayınız. Maskeyi hafta da 2 kez yapmalısınız. Maskeyi düzenli olarak kullanırsanız kırışıklıkların gittiğini zamanla fark edeceksiniz.
 
2 . entry guliz tarafından eklendi.        

Gençleşmek ve kırışıklıklardan kurtulmak için öneriler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Gençleşmek ve kırışıklıklardan kurtulmak için öneriler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom