Kalça sıkılaştırmak için hızlı çözümler listesi

Kalça sıkılaştırmak için hızlı çözümler listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Güzel ve kalkık kalçaya sahip olmak aslında zor değildir. Bazı ırklardaki vücut yapıları doğuştan gelen bir nimettir. Zenci insanların dudaklarının dolgun olması gibi. Kalçalarda da aynı şey geçerlidir. Eğer doğuştan böyle bir şansınız yoksa kendi imkanlarınızla kalçanızı güzelleştireceksiniz demektir. Kalçanızı dikleştirebileceğiniz bazı egzersizlerden bahsedelim.

Kalçanızı güzelleştireceğiniz ilk hareket şudur. Yere uzanın, ayaklarınızı dirsekten ve ellerinizi dirsekten kıvırın. Yüzünüz yere doğru olacak. Daha sonra sağ ayağınızı kalçanıza doğru, yukarıya kaldırın ve aşağıya indirin. Bu harekette kalçanızın sıkıştığını göreceksiniz. Bu hareketi 15 kere iki set halinde yapabilirsiniz. Aynı hareketi sol ayağınızla da yapın.

Kalçanızı sıkılaştıracağınız bir diğer hareketten bahsedelim. Yere yüzüstü uzanın. Daha sonra kollarınız ve ayaklarınızı yukarı doğru kaldırmaya çalışın. Bu harekette birçok kaslarınızı çalıştırmış olursunuz. Bu hareketi 15 kere iki set halinde yapabilirsiniz. Bir diğer hareketten bahsedelim. Ayağa kalkın bacaklarınızı açın, sırtınızı dik tutun, dizlerinizi kırın. Sandalyeye oturur gibi aşağı eğilin birkaç saniye durduktan sonra yeniden kalkın. Bu hem bacak kaslarınızı hem de kalçanızı sıkılaştıracaktır. Ayaktayken bir duvara yaslanın daha sonra sağ bacağınızı kırmadan düz tutarak kalçanıza göre kaldırın. Kalçanızın sıkıştığını göreceksiniz. Daha sonra tekrar başlangıç pozisyonuna geçin. Bu hareketi 15 kere iki set halinde yapın. Aynı hareketi diğer ayağınızla da yapın. Bu hareketleri her gün yapmaya çalışın. Bir kez yapıp bırakmanın hiçbir faydası olmayacaktır.
 
2 . entry isil tarafından eklendi.        

Kalça sıkılaştırmak için hızlı çözümler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Kalça sıkılaştırmak için hızlı çözümler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom