Sorunlu ve ayrılığa neden olan ilişkiler konusunda bilgiler listesi

Listelik

Hiç kimse bir ilişkiye başlarken, sonunun ayrılık olacağını hayal etmez. Fakat istemedikleri ve hayal etmedikleri bir gerçek olarak son bulur. İlişkilerin bitmesi bazen tek taraflı olsa da çift taraflı da olabilir.

En zor biten ilişkiler ise uzun soluklu olanlardır. Uzun soluklu olan ilişkiler de ayrılmak zor olduğu gibi bu ayrılığı da kabul etmekte de zorluk çekilmektedir. Bu tür ilişkiler de hatanın kim de olduğuna dair düşünce yoktur. Çünkü her iki taraf ta sorunu birbirlerinde ararlar. Peki, sorun kimdedir? İsterseniz kendinizi ve partnerinizi bu konuda test edin.

Partnerini eskisi kadar sık arıyor musun?

Yapmış olduğun planlara partnerini dahil ediyor musun?

Onunla vakit geçirirken sıkılıyor musun?

Partnerinle ilgileniyor musun?

Onunla görüşmek yerine arkadaşınla görüşmeyi tercih eder misin?

Onun yaptığı hareketleri sinir bozucu mu buluyor musun?

Söylediği sözler seni rahatsız ediyor mu?

Onu öpmekten kaçıyor musun?

Bunlara cevaplarınız evet ise sorunu kendiniz de aramalısınız. Çünkü sizin için bu ilişki bitmiş ve ayrılık kararını aslın da alan sizsiniz. Bu sorulara cevabınız hayır ise onun size yaptıklarını bu sorular üzerinden değerlendirebilirsiniz.

 
2 . entry eda tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom