Baş ağrısı nedenleri ve kurtulma yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Baş ağrısı çekenler bulundukları ortamdan uzaklaşarak temiz havaya çıkabilirler. Alacakları temiz hava baş ağrılarının azalmasına yardımcı olabilir.

Özellikle masa başı işlerinde çalışanlarda baş ağrısından kurulmak için dik durmaya gayret etmelidir. Ve fırsat buldukça boyun kaslarının gevşemesi için egzersiz hareketlerini yapmalıdırlar.

Peki baş ağrısından nasıl kurtulacağız?

Öncelikle baş ağrısı olanlar boyun bölgesine masaj yapabilirler. Bunun dışında ensenizin sıcak olması için de örtülmesinde fayda vardır.

Az su içen insanlar vücutlarının susuz kalmasından dolayı baş ağrısı ile karşılaşabiliyorlar. Bu sebepten dolayı günde en az 1,5 litre su içmeyi unutmayın.

Aşırı derece kafeinli ürünler tüketen insanlarda bu alışkanlıklardan kurtulmak istedikleri zaman baş ağrısı ile karşılaşabiliyorlar. Sigara içen insanlar sigarayı bu yüzden de bırakmakta zorlanabiliyorlar.

Aşırı stresli insanlarda baş ağrısı çok sık görünmektedir. Ayrıca az su içen, uyku düzeni olmayan insanlarda sıkça baş ağrısı problemi yaşarlar.
 
2 . entry Abdullah tarafından eklendi.        

Baş ağrısı nedenleri ve kurtulma yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Baş ağrısı nedenleri ve kurtulma yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom