Cilt rengine göre bronzlaşma yöntemleri listesinde eklenen entryler
 
Cilt renginize göre bronzlaşma yöntemleri sizlerin daha sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.
Listelik

Esmer bayanlar için bronzlaşma yöntemleri: Esmer bayanlar diğer cilt renklerine göre daha şanslıdır. Çünkü cilt renkleri bronzlaşmaya oldukça uygundur. Fakat koruma faktörlü kremlerle daha sağlıklı bronzlaşabilirsiniz. Dikkatli olmanızı öneririz.

Sarışın bayanlar için bronzlaşma yöntemleri: Sarışın bayanların cilt renkleri beyaz olduğu için yaz ayların da kremsiz dışarıya çıkmamanızı öneririz. Sizin diğer cilt renginde ki bayanlara kıyasla daha temkinli davranmanız gerekmektedir. Yüksek koruma içeren güneş kremleri ile sabah ve akşamları güneşlenerek bronzlaşmalısınız. Ayrıca şapka ve gözlüksüz dolaşmamanızı, dışarıya çıkarken dudak koruyucu sürmenizi öneririz.

Kumral bayanlar için bronzlaşma yöntemleri: Diğer bayanlara kıyasla daha avantajlı bile olsanız güneşle aranız çokta iyi değildir. Güneşten kolayca etkilenebilir ve sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Tatile çıkmadan ve bronzlaşmaya karar vermeden önce mutlaka bol bol karoten içerikli yiyecekler tüketmelisiniz.
 
2 . entry mucella tarafından eklendi.        

Cilt rengine göre bronzlaşma yöntemleri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Cilt rengine göre bronzlaşma yöntemleri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom