Özellikle ben limonlu bir ada çayını için yorgunluğumu atarım. Ada Çayının bilinmeyen faydalarının başında sindirimi kolaylaştırması, hafızayı güçlendiriyor olması , soğuk algınlığını önlemesi gelir.. Ada çayının faydaları bununla da bitmiyor ve emin olun bu içeriğimizi okuduktan sonra Ada çayını listelerinize alacaksınız. İşte ada çayının bilinmeyen faydaları;
Listelik

Ada çayı hafızayı güçlendirir.
Yapılan bir araştırmaya göre ada çayı insan hafızasını güçlendirdiği unutkanlık yaşayanlar için çare olduğu öne sürüldü.
Ada çayı, öksürüğe iyi gelir.
Bir çok doktor tarafından da önerilen ada çayı öksürük sorunu yaşayanlar için etkili bir çözüm olacaktır.
Ada çayı sindirimi kolaylaştırır.
Ada çayı, sindirim sorunu yaşayanlar için çok faydalıdır. Yemekten sonra bir bardak ada çayı çok yararlı olacaktır.
Ada çayı antioksidan etkiye sahiptir.
Erken yaşlanma sorunu olanlar için birebirdir, güçlü bir antioksidan olan ada çayı, cildin yaşlanmasını geciktiriyor.
Ada çayı iltihaplanmayı önler.
Bademciklerde ve boğazda oluşan iltihaplanma bir çok kişinin başına gelebilecek bir durumdur ada çayı içerek bu hastalığınıza çare bulmuş olacaksınız. Ada çayı içerisinde antiseptik ve antimikrobiyal özelliği taşıması nedeni ile diş eti hastalıklarının da önüne geçmektedir. Diş etlerinizde sorun yaşıyorsanız ada çayını kullanarak günde 2 kez gargara yapabilirsiniz. Ve yine ada çayının dişler için bir getirisi daha dişlerinizin daha beyaz görünmesine katkı sağlayacaktır.

 
2 . entry erdal tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom