Ciltte oluşan çatlaklar için doğal çözümler listesi

Ciltte oluşan çatlaklar için doğal çözümler listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Çatlaklardan kurtulmak için önermiş olduğumuz karışımları düzenli olarak kullanmalısınız.

Kayısı Maskesi: 3 veya 4 adet kayısıyı kesin ve çekirdeklerini çıkarın. Püre kıvamına getirerek ezin. Çatlak olan bölgeye haftada 2 – 3 kez uygulayın. Süzdüğünüz zaman 15 dakika kadar bekletin.
Lahana, yumurta ve pirinç unu maskesi: Lahana ve yumurta kollajen içerdiği için cilt yenilenmesin de oldukça etkilidir. Lahanadan bir parça alın ve haşlayın. Haşlandıktan sonra püre haline getirin ve bir kaba 2 yemek kaşığı pirinç unu ekleyin. İçerisine yumurtanın beyazı ve püre haline gelen lahanayı ekleyin ve iyice karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı çatlak olan bölgelere sürün ve 15 dakika bekletin. Bu karışımı ise hafta da bir kez uygulayın. Uyguladıktan sonra sabun ve suyla durulayabilirsiniz.

Özellikle bayanların bu konudan oldukça şikayetçi olduğunu ve çeşitli kremler ile çözüm aradıklarını bilmekteyiz. Cildinizde ki çatlakların geçmesini sağlamak için sizlere doğal yöntem önerilerin de bulunacağız.
 
2 . entry meltem tarafından eklendi.        

Ciltte oluşan çatlaklar için doğal çözümler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Ciltte oluşan çatlaklar için doğal çözümler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom