Kızlar Evet Der, ABD (1960)
Listelik

The Draft isimli kurum tarafından yapılan bu reklam da ‘’kızlar evet der- hayır diyen erkeklere’’ cümlesiyle savaş karşıtlığını desteklemiş.

 
2 . entry melia tarafından eklendi.        
Lego, ABD (1970)
Listelik

“Bu gergin dünyada ateş etmeyen, patlamayan ve rat – tat – tat – tat diye sesler çıkarmayan tek oyuncak var: Lego.” sözleriyle desteklenmiş.

 
3 . entry melia tarafından eklendi.        
Savaş Tanrısı, San Francisco (2005)
Listelik

Bu billboard reklamında Nicolas Cage’in resmini mermiler dizilerek yapılmış gibi gözükmesin sağlayarak savaşa karşı bir duruş sergilenmiştir.

 
4 . entry melia tarafından eklendi.        
Somali, Almanya (2007)
Listelik

Somali’deki savaşın durdurulması çağrısında bulunan bu reklam hayli iç ürpertici bir tasarımda yapılmıştır. Hiçbir kar amacı gütmeyen Almanya bu konuda tam destek sağlamıştır.

 
5 . entry melia tarafından eklendi.        
Irak, Almanya (2007)
Listelik

Misereor isimli aynı savaş yetimlerine destek organizasyonunun Irak Savaşı ile ilgili reklamıdır.

 
6 . entry melia tarafından eklendi.        
Çocuk olma şansı, Avustralya (2007)
Listelik

Kampanyada çocuklara çocuk olma şansı tanınıyor.

 
7 . entry melia tarafından eklendi.        
Barış Koalisyonu, ABD (2008)
Listelik

Irak savaşının durdurulması için yapılan bu reklam ‘‘etrafına ne verirsen karşına da o çıkar’’ gibi bir mesaj taşıyan bu reklam direkler için tasarlanmıştır. Görüldüğü üzere tankın ve tüfeğin namlusu tekrar sahibini buluyor.

 
8 . entry melia tarafından eklendi.        
Barış İçin Yürü! (2009)
Listelik

Savaşın olmadığı bir dünya hayal edin!

 
9 . entry melia tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom