Sevgiliyi kaybetmemek için tavsiyeler listesinde eklenen entryler
 
Bir çok kişi bu ilişkiyi nasıl ayakta tutabileceklerini ve mutlu, huzurlu günlerine nasıl dönebilecekleri gibi sorunlarla boğuşmaktadır. Sürekli kavga ortamının oluşu çiftleri oldukça yıpratmakta ve de çözüm yolu olarak ayrılığı tercih etmektedirler.

İşte biz de sizlere bu yazımızda sizlere ilişkinizi canlı tutmak ve de sevgilinizi elinizde tutmak adına bazı basit ama etkili ipuçları vermeye çalışacağız. Sevgilinizin ilgisini çekebilmek için sevdiği ve hoşlandığı şeylere karşı ilgi göstermelisiniz. Bunu yaparken de kendinizi, onun sevdiği bir şeyi yaparken hayal edin. Sevgilinizle beraber eğlenebileceğiniz şeyler yapmaya çalışabilirsiniz. Örneğin, gerilim, korku, aksiyon filmleri izleyebilirsiniz, hatta sevgiliniz ile birlikte maç bile seyredebilirsiniz, sevgilinizin arkadaşlarıyla buluşma ayarlayıp onun ortamında, onun arkadaşlarıyla da sıkılmadan birlikte vakit geçirebileceğinizi kanıtlayabilirsiniz.

Daha bir çok sevgilinizle keyif verici dakikalar geçirebilirsiniz. Yaşadığınız olaylara birlikte gülebilmeyi öğrenin. Sevgilinizi her konuda annesiymiş gibi uyarmaktan ya da yargılamaktan kaçının. Böyle bir durumda sevgiliniz üzerinde baskı hissedecek ve de zamanla sizden uzaklaşmaya başlayacaktır. Özellikle bayanların bu konuda daha endişeli olduğunu bildiğimiz için yazımızı daha çok bayanlara yönelik yapmaya çalıştık. Umarım sizler de yazımızdan bir kaç minik tüyo alarak, gereksiz kıskançlıklardan ve de kavgalardan kaçınarak ilişkinizi daha sağlam bir yapıya oturtabilirsiniz.
Listelik
 
2 . entry damla tarafından eklendi.        

Sevgiliyi kaybetmemek için tavsiyeler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Sevgiliyi kaybetmemek için tavsiyeler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom