"Seth Casteel tarafından çekilmiş su altındaki bebek fotoğrafları/resimleri" albümü ve liste içerisinde yer alan bir çok medya galerisi ögesi. 1. sayfa.


Listelik'te Liste oluşturarak ve farklı aktivitelerle kredi/puan bakiyeleriyle para kazanabilir veya Listelik alışveriş'te yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Sürprizlere hazır mısınız? Aklınıza takılanları sık sorulan sorular sayfamızda görebilirsiniz. Haydi hemen içerik ekleyin, puan/kredi kazanın ve alışveriş yapın!

O

Seth Casteel tarafından çekilmiş su altındaki bebek fotoğrafları/resimleri

  • 16 içerik yer alıyor.
  • okan tarafından eklendi.
  • 0 yorum var.
  • 552 kez görüntülendi.
Fotoğraf sanatçısı Seth Casteel yaptığı çalışmada su altındaki bebekleri konu aldı. Amerika’da çalışan sanatçı çekimleri için yaklaşık 750 bebek kullandı. Sanat severlerin ilgisini çektiği kadar halkın sert tepkilerine de neden olan çalışma fazlasıyla ses getiriyor. Her yıl Amerika’da bu tarz çalışmalardan dolayı birçok bebek hayatını kaybediyor. Her ne kadar güzelmiş gibi görünse de bebeklerin suyun altında nefessiz nasıl durabildikleri merak konusu. Sanat için bile olsa insan hayatı hele de bu küçük bir bebek ise asla tehlikeye atılmamalı. İşte size o kareler.
Gösterilecek hiç yorum yok. İlk yorumu yapmaya ne dersiniz?

Bu entry ile, eklediğiniz içeriği kendiniz yazdığınızı, başka kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi ve katkılarınızı Creative Commons Attribution/Share-Alike Lisansı 3.0 ve GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yayımlamayı kabul ediyorsunuz. Köprü ya da URL kullanımları yeterli atıf olarak kabul edilir. * Lütfen eklediğiniz bilgiler için kaynak gösterin! * Telif hakları saklı eserlerin kopyalanması yasaktır! İçerik ekleme kılavuzumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Albüm bilgisi

Albüm sahibi
okan
Öğe sayısı
16 içerik
Görüntülenme sayısı
552 görüntülenme
Yorum sayısı
0 yorum
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 Değerlendirme

Albüm gizliliği

Kimler görebilir
Herkes
Kimler ekleyebilir
Herkes

Bu albümü paylaşın!

Üst Bottom