Hayatı güzelleştiren ve güldüren öneriler listesi

Hayatı güzelleştiren ve güldüren öneriler listesinde eklenen entryler
 
Güne hemen başlayın!
Listelik

Uyandıktan hemen sonra gülümseyerek kalkın ve sizi mutlu edecek şeyler yapın. Güne mutlu başlamak o günün o şekil de geçmesini sağlar.
Fazlalıklarınızdan Kurtulun: İhtiyaç olmayan ve evde gereksiz gördüğünüz her şeyden kurtulun. Bu sizin zihninizi rahatlatmak için mükemmel bir yoldur.
Geçmiş Geride Kalmıştır: Geçmişinizi düşünerek enerjinizi düşürmeyin. Geçmişinizi değiştiremezsiniz fakat geleceğinizi her zaman değiştirebilirsiniz.
Bulunduğunuz Anın Tadını Çıkarın: Zamanı geri alamayacağınız için ve keşke dememek için oldukça güzel bir yöntemdir. Deneyin pişman olmayacaksınız.
Gülümseyin: Gün boyunca bol bol gülün ve kahkaha atın. Gülmek sizin için bir ilaçtır ve gülen insan geç yaşlanırmış unutmayın.
Hayatı Çok Ciddiye Almayın: Hayatta her zaman küçük şeylerle de mutlu olunmasını bilin ve kendinizi buna adapte edin.
Pozitif Olun: Kendiniz için ve çevrenizde ki yaşananlar için pozitif olun. Negatif düşünceler enerjinizi düşürür ve kendinizi kötü hissetmenizi sağlar.
 
2 . entry evre tarafından eklendi.        

Hayatı güzelleştiren ve güldüren öneriler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Hayatı güzelleştiren ve güldüren öneriler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom