Sağlıklı beslenmek için öneriler listesinde eklenen entryler
 
Her gün yediğiniz bir çok ot veya kökler ilaç niteliğindedir. Ama ilaç gibidir dediysek de vücudun dengesini bozduğu için sürekli yenmekten kaçınılmalıdır.
Ağaçtan koparılan üzümleri hemen yemeyi tercih ediyoruz ancak bu üzümleri bir kaç gün beklettikten sonra yemek daha sağlıklı olacaktır. Bir diğer meyve incire gelecek olursak durumlar biraz daha değişiyor çünkü incirin kesin olduğunu bildiğiniz zaman ağaçtan koparıp yiyebilirsiniz. Meyveler hakkında bir genelleme yapacak olursak ortaya şu sonuç çıkıyor ağaçtan koparıp yemek yerine bir kaç gün beklettikten sonra, olgunlaştığında yemeyi tercih etmelisiniz.
Listelik

Sağlıklı beslenmek için gerekenlerden bir tanesi de aç olmadığınız zamanlar da yemek yemekten uzak durmanızın gerektiğidir. Karnınız acıktığında aç bir şekilde fazla durmadan hemen yemeğinizi yemeniz gerekmektedir.
 
2 . entry oznur tarafından eklendi.        

Sağlıklı beslenmek için öneriler listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Sağlıklı beslenmek için öneriler listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom