Listelik

Fazla stresin bizlere yaşattığı sorunlara gelecek olursak kan basıncında, kolesterol ve trigliserit seviyelerinde yoğunluk sebebi ile kalp hastalıkları ile karşı karşıya kalabiliyoruz.

Fazla stres insanların metabolizmalarını bozduğu gibi kimyasal maddelerin de seviyelerinin yükselmelerine sebep olmaktadır. Damar’da oluşan sertlikler insanların kalp krizi veya felç geçirmelerine neden olabilmektedir. Stresten dolayı vücut artık görevlerini tamamlayamadığı için damarlardaki kanın kalınlaşmasına neden olur ve bunun sonucunda kalp krizi veya felç gerçekleşir.

Sonuç olarak stres bizi ölüme bir adım daha yaklaştırıyor...

 
2 . entry aysen tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom