Güzel makyaj yapma önerileri listesinde eklenen entryler
 
Listelik

Öncelikle makyaj fırçanızı doğru kullanmalısınız.
Kadınlar güzellik konusunda her şeyi bilmek ister ve bakımlı olmak isterler. Fondöteni fırça ile kullanmak için fırçanın kontrolünü azaltarak daha yumuşak dokunuş sağlamalısınız. Toz pudrayı ise ışığın altın da kusurlarınızı kapatmalısınız. Makyaj yapmadan önce makyaj fırçanızı iyice temizleyerek makyaja başlamalısınız.
Makyaj fırçasını şampuan yardımıyla temizleyebilirsiniz. Gözlerinize pratik olarak makyaj uygulamak için koyu bir eyeliner ve doğal tonlar da far kullanabilirsiniz. Eyeliner çekmek için göz yapınızı tanımalı ve ona göre eyeliner çekmelisiniz. Eyeliner çekerken göz kapağınızı kapatarak kirpiklerinizin üzerine ince bir şekil de çekebilirsiniz. Ne kadar makyaj yaparsanız yapın dişlerinizi fırçalamanız ön plana çıkan bir gülümseme ile güzelliğinizi ortaya çıkaran bir etken olduğu unutulmamalıdır.

Cilt tipinize uygun makyaj malzemeleri kullanmaya özen gösterin. Makyaja başlamadan önce kaşlarınızı düzeltmeye önem gösterin. Cildinizi kullandığınız maskeden ya da bayat makyajdan iyice arındırın. Makyaj yapmadan önce cildinizi nemlendirirseniz ışıl ışıl parlayan bir makyajla işleminizi sonlandırabilirsiniz.
 
2 . entry feyza tarafından eklendi.        

Güzel makyaj yapma önerileri listesiyle ilgili bildiklerinizi paylaşarak liste içeriğine katkıda bulunun.


Güzel makyaj yapma önerileri listesine benzer listeler için tıklayın.

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom