Yorgun ve şiş gözler için çözüm önerileri listesi

Çalışma hayatı, uykusuzluk sayesin de meydana gelen yorgun ve şiş gözler sabah kalktığınız da görerek moralinizin iyice bozulmasına neden olur. Sabahınızın bütün enerjisini alır ve kendinizi oldukça kötü hissetmenize yol açar.
Listelik

Bu gözler hemen geçmediği gibi gün boyu da bu şekil de kalabilir. Yorgun ve şiş gözler den hemen kurtulmak için araştırmalar yaptık ve evde kolaylıkla ve hızla kurtulabileceğiniz önerilerimizi sizinle paylaşacağız.
Bu önerilerimizden ilk olanı ise salatalıktır. Şişmiş gözlerinizin üzerine dilimlenmiş soğuk salatalığı koyunuz ve 2- 3 dakika bekletiniz. Daha sonra yüzünüzü soğuk su yardımı ile yıkayınız. Bu şekil de şişmiş gözleriniz inmiş ve yüzünüze de bir canlılık gelmiş olur.

İkinci önerimiz ise süttür. Süt özellikle bayanların güzelleşmesine yardımcı olan bir etkendir. Şiş gözlerinizi de yok ederek yüzünüze canlılık verir. Öncelikle bir kabın içerisine biraz süt koyunuz ve pamuğu süte batırınız. Süte batırılmış pamuğu gözlerinize koyun ve 5 ya da 6 dakika bekletiniz. Daha sonra soğuk su ile yüzünüzü yıkayınız.

 
2 . entry leyla tarafından eklendi.        

En son oluşturulan listeler.

Listelik, kullanıcılar tarafından oluşturulan ve oylanan, içerikler ile para kazanılabilen ücretsiz bir liste platformudur.

Listelik ile her konuda bir liste oluşturabilir, mevcut listelere yeni öge/entry ekleyebilir, yorum yapabilir, mevcut liste ögelerini oylayabilir ve daha bir çok şey yaparak topluluğumuza katkıda bulunabilirsiniz.

İçeriklerinizi premium içerik olarak ekleyebilir ve satabilir, listelere entryler ekleyerek, yeni listeler oluşturarak veya diğer yöntemler ile kredi/puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız kredi/puan bakiyeleriniz ile para kazanabilirsiniz. Hadi birlikte her şeyin listesini yapalım!

Kredi/Puan miktarınız

Kredi/Puan
0
Üst Bottom